Revizní dvířka do sádrokartonu vlhkuvzdorná 300 x 300 x 12,5 GKBi US

Skladem

5 ks

Tamadex

11324

Cena vč. DPH: 616 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Vlhkuvzdorná revizní dvířka do sádrokartonu GKBI US rozměru 300 x 300 mm s výplní dvířek vlhkuvzdorný SDK o síle 12,5 mm pro vlhká prostředí, pro montáž do sádrokartonu, hliníkový profil s tlačným zámkem pro otrvření i zavření.

Více detailů

Vnější rozměr 352x352 mm
Materiál hliník
Vnitřní rozměr 304X304 mm

Revizní dvířka RDL 300x300x12,5 GKBi US jsou určené pro montáž do sádrokartonové stěny nebo stropu. Vhodné pro sádrokartonové desky o síle 12,5 mm. Dvířka umožňují rychlý a pohodlný přístup k revizním otvorům. Mechanismus otevírání, který zajišťuje bezpečné uzavření. Otevírání nebo závírání zatlačením - tlakový zámek funguje tak, že zatlačením na desku vnitřního rámu v místě zámku způsobí vycvaknutí či zacvaknutí západky.

 

Hlavní nosná konstrukce dvířek a rám jsou vyrobeny z hliníkového profilu.osazené sádrokartonovou deskou (GKBi - zelená) o síle 12,5 mm upevněnou do vnitřního rámu pomocí samovrtných šroubů. Dvířka jsou vyráběná ze speciálních hliníkových profilů, které jsou lisováním spojené do venkovního a vnitřního rámu pomocí výztužných pozinkovaných rohů. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevření křídla dvířek v případě potřeby.

Hlavní výhodou dvířek je možnost použít dvířka jako pravá i levá a pohodlné otevírání/uzavírání pomocí tlakového US zámku. Dále také vystužené lisované rohy, pevný pant a minimální spára mezi pohyblivým rámem klapky a pevným rámem.

 


Montáž: Revizní dvířka se připevňují na profily samořeznými vruty.Univerzální upevnění na pravou nebo levnou stranu otvoru. Dvířka jsou již vybavena čelní sádrokartonovou stranou o patřičném rozměru. Z důvodu správného fungování zámků je při montáži potřeba dodržet pravé úhly venkovního rámečku.

Možnost obložení keramickým obkladem. Zelená sádrokartonová deska obsahuje impregnovanou vrstvu a je vhodná do místnosti s výskytem zvýšené vlhkosti jako jsou koupelny či toalety.

 


Technické parametry:

materiál: hliník
SDK deska: do vlhkého prostředí GKBi – zelená 12,5 mm
montáž: pod sádrokarton
instalace: pravá i levá
počet zámků: 1
otevírání: pant

vnitřní rozměr: 304x304
rozměr s rámečkem: 352x352

 

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Recenze

Přejít nahoru