Revizní dvířka protipožární GKF EI60 300 x 300 klička, Strop

U dodavatele

Není skladem

Tamadex

5954

Cena vč. DPH: 2 958 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Protipožární revizní dvířka do stropu GKF zavírání kličkou, s požární odolností EI60 rozměru 300 x 300 mm pro montáž do sádrokartonových stropů, hliníkový profil a stavěcí montážní lišty.

Více detailů

Rozměr 300 x 300 mm
Materiál hliník + SDK
Barva bílá
Obecná šířka 300 mm
Obecná výška 300 mm

 

Revizní dvířka, hliníková, pro, WC, koupelnová, stoupaček, stoupačky, servisní, montážní instalační, vnitřní, sádrokartonu, na, sádrokarton, stěny, stropy, SDK, skrytá, maskovací, 30x30, cm, 300x300, mm, protipožární,

Termín dodání: Tyto revizní dvířka jsou vyráběna na zakázku, dodací lhůta je v rozmezí 7-10dní.


Použití: Tyto revizní dvířka jsou určena pro montáž do jakýchkoliv sádrokartonových stropů, s protipožárními požadavky EI 60.
Velmi časté využití je v rozvodech vzduchotechniky, přístup k nejrůznějším měřidlům, elektrorozvaděčům, jističům, uzávěrům
topení, vody, plynu, k protipožárním zařízením apod.

Konstrukce: Rám i samotná dvířka jsou vyrobena z oceli. Vnitřní obvod dvířek je opatřen zpěňující páskou, která zabraňuje průniku ohně a kouře mezi rámem a dvířky. Rám dvířek je opatřen stavitelnými L lištami, díky kterým lze dvířka snadno přizpůsobit různým tloušťkám příček a stropů od 12,5 až 38 mm. Dvířka jsou do rámu osazena pomocí dvou pantových čepů a jsou opatřena zámkem. Výplň přední strany dvířek tvoří protipožární sádrokartonová deska. Na zadní straně dvířek je připevněn protipožární sendvič, složený z materiálů dle protipožární odolnosti. Tyto dvířka splňují protipožární odolnost EI 60Dvířka se otevírají kličkou, která je součástí dodávkyCelková tloušťka dvířek 56 mm. Konstrukce dvířek pro montáž na stěnu a na strop je stejná,  rozdílná je pouze skladba protipožární výplně dvířek.

Montáž:
 Revizní dvířka se připevňují na profily samořeznými vruty. Revizní dvířka se montují až po opláštění konstrukce deskovým materiálem. Za opláštěním je nutné mít volný prostor hluboký alespoň 300 mm. Je nutné uvážit skladebnou tloušťku opláštění a rozmístění nosných prvků, protože stavitelné L lišty je možné použít v rozmezí opláštění 12,5 až 38 mm. Při rozměrech dvířek od 500x500mm je třeba uchytit dvířka na nosné profily alspoň na jedné straně a u rozměru od 600x600mm na dvou protilehlých stranách. Menší dvířka se mohou upevnit pomocí L lišt pouze do opláštění, avšak maximálně 150mm od nosného profilu.

Pohledová plocha dvířek, se může upravovat stejně jako okolní povrchy (např.: malby, tapety a td.).

Dvířka jsou určena k osazení jako „pravá“ a „levá“ nikoliv výklopná.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Recenze

Přejít nahoru