Revizní dvířka protipožární 500 x 500 x 15GKF EI30 Strop

U dodavatele

Není skladem

Tamadex

5966

Cena vč. DPH: 2 607 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Protipožární revizní dvířka do stropu GKF zavírání tlačným zámkem US, s požární odolností EI30 rozměru 500 x 500 mm pro montáž do sádrokartonových stropů, hliníkový profil.

Více detailů

Rozměr 560 x 560 mm
Vnitřní rozměr 500 x 500 mm
Materiál hliník + SDK
Barva bílá
Obecná šířka 500 mm
Obecná výška 500 mm

Revizní dvířka, hliníková, pro, WC, koupelnová, stoupaček, stoupačky, servisní, montážní instalační, vnitřní, sádrokartonu, na, sádrokarton, stěny, stropy, SDK, skrytá, maskovací, 50x50, cm, 500x500, mm, protipožární,

 

Použití: Revizní dvířka GFK 500x500 jsou určena pro montáž na závěsné podhledy, SDK stropy a šachtové SDK stěnys protipožárními požadavky druhu D1 a nezvyšují intenzitu požáru s požární odolností 30min. Dvířka umožňují rychlý a pohodlný přístup k revizním otvorům. 

 

Konstrukce: Hlavní nosná konstrukce dvířek a rám jsou vyrobeny z hliníkového profilu osazené sádrokartonovou výplní o síle 15mm.  Možnost použít dvířka jako pravé i levé. Mezera mezi pohyblivým dílem klapky a pevným rámem je vyplněna vypěňujícím protipožárním těsněním. Dvířka se otevírají pomocí tlačného zámku který je součástí dodávky.

Montáž: Revizní dvířka se připevňují na profily samořeznými vruty. Univerzální upevnění na pravou nebo levnou stranu otvoru.

Dvířka jsou již vybavena čelní sádrokartonovou staranou o patřičném rozměru.

Z důvodu správného fungování zámků je při montáži potřeba dodržet pravé úhly venkovního rámečku.

Dvířka na stěnu a na strop mají odlišnou skladbu protipožární výplně.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Recenze

Přejít nahoru