Revizní dvířka protipožární 600 x 600 x 25 GKF EI45/60 US stěna

Skladem

1 ks

9171

Cena vč. DPH: 2 319 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Protipožární revizní dvířka do sádrokartonu GKF US s požární odolností EI45 rozměru 600 x 600 mm s výplní dvířek protipožární SDK o síle 25 mm, pro montáž do protipožárního sádrokartonu, hliníkový profil s tlačným zámkem pro otevření i zavření.

Více detailů

Rozměr 600x600 mm
Materiál hliník + SDK

Revizní dvířka, hliníková, pro, WC, koupelnová, stoupaček, stoupačky, servisní, montážní instalační, vnitřní, sádrokartonu, na, sádrokarton, stěny, zdi, SDK, skrytá, maskovací, 60x60, cm, 600x600, mm, protipožární,

 

Použití: Revizní dvířka GFK 600x600 jsou určena pro montáž na SDK příčky a šachtové SDK stěny s protipožárními požadavky druhu D1 a nezvyšují intenzitu požáru. Dvířka umožňují rychlý a pohodlný přístup k revizním otvorům. 

 

Konstrukce: Hlavní nosná konstrukce dvířek a rám jsou vyrobeny z hliníkového profilu osazené sádrokartonovou výplní o síle 25mm.  Možnost použít dvířka jako pravé i levé. Mezera mezi pohyblivým dílem klapky a pevným rámem je vyplněna vypěňujícím protipožárním těsněním. Uzavírání dvířek je US zámkem. Mechanismus otevírání, který zajišťuje bezpečné uzavření. Otevírání zatlačením – otevřít a zavřít (tlakový zámek).

Montáž: Revizní dvířka se připevňují na profily samořeznými vruty. Univerzální upevnění na pravou nebo levnou stranu otvoru.

Dvířka jsou již vybavena čelní sádrokartonovou staranou o patřičném rozměru.

Z důvodu správného fungování zámků je při montáži potřeba dodržet pravé úhly venkovního rámečku.

Tyto dvířka nejsou vhodné pro montáž do stropů.

Pozor: Aby zabudovaná dvířka splňovala protipožární odolnost, musí být VŽDY po jejich montáži na vnitřní straně upevněna minerální vlna přes celá dvířka v tloušťce 25mm a zároveň musí mít 150 kg/m3. Minerální vlna není součástí produktu.

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Recenze

Přejít nahoru