Revizní dvířka kovová RDK 600x600 zavírání kličkou

Skladem

1 ks

Haco

5809

Cena vč. DPH: 1 033 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na


Kovová revizní dvířka RDK rozměru 600 x 600 mm vyrobené z kvalitní oceli bílé lakování, se zavíráním na kličku, zámek se otevírá čtyřhranným trnovým klíčem. Dvířka lze montovat jako levá i pravá, pro vnitřní i venkovní použití.

Více detailů

Barva bílá
Hloubka 22 mm
Vnitřní rozměr 590 x 590 mm
Vnější rozměr 638 x 638 mm
Materiál ocel
Obecná šířka 600 mm
Obecná výška 600 mm

Revizní, dvířka, kovová, pro, obklady, obkladů, poklop, šachta, do, šachty, šachtová, otvory, WC, vanová, vanu, koupelnová, stoupaček, stoupačky, servisní, instalační, venkovní, vnitřní, na, kličku

Kovová bílá revizní dvířka HACO RDK 600x600. Univerzální kovová revizní dvířka se zámkem na kličku. Levá i pravá montáž. Revizní dvířka se zámkem do svislých i vodorovných (ne pochozích) stavebních konstrukcí. Jednoduchá montáž, otevírání vpravo i vlevo. Zámek se otevírá čtyřhranným trnovým klíčem 7×7mm. Kovová revizní dvířka jsou vhodná především pro osazení do kontrolních a revizních otvorů. Kovová revizní dvířka jsou vyrobena z kvalitní oceli s odolnou práškovou barvou RAL 9016. Možnost montáže do vlhkého prostředí, lehké otevírání a zavírání dvířek pomocí kličky (není součástí balení), estetický design. Při rekonstrukci bytového jádra, koupelny, WC, kuchyně, najdou tato kovová revizní dvířka bezkonkurenční uplatnění.

Klička není součástí balení.

 

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Recenze

Přejít nahoru